Restaurace a penzion U Klásků

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Slavonínská 59, Olomouc 77900

Na jižním kraji Olomouce, v části Povel, najdeme budovu restaurace a Penzion U Klásků. Penzion disponuje maximální kapacitou 5 komfortních pokojů. Jeho součástí je též oblíbená restaurace s širokou nabídkou piv, ke které patří příjemné letní posezení na terase. V zahradě před penzionem je pro nejmenší hosty připravené dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm a trampolínou. Prostory penzionu nabízí využití bezplatného bezdrátového připojení k internetu. Před budovou mohou hosté najít bezplatné parkování.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Restaurace a penzion U Klásků On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj DeLuxe

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Restaurace a penzion U Klásků Pokoje

Hosté Penzionu U Klásků se mohou ubytovat v jednolůžkových a dvoulůžkových nadstandardně vybavených pokojích. Jejich součástí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Jeden z pokojů nabídne navíc i rohovou vanu. V pokoji mohou hosté využívat televizi a bezdrátové připojení k internetu. Většina pokojů nabídne též balkón.

Restaurace a penzion U Klásků Gastronomie

V čase od 7:00 do 10:00 hodin na hosty čekají chutné snídaně podávané v restauraci penzionu. Ta v době oběda nabízí výhodná denní menu. Hosté mohou též využít nabídky stálého jídelního lístku a objednat si české i mezinárodní speciality. Ochutnat můžete 8 druhů piva a v létě využít i příjemné posezení na terase před restaurací.

Restaurace a penzion U Klásků Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB

Restaurace a penzion U Klásků Dostupnost

Penzion U Klásků najdeme na jižním cípu Olomouce, v části Povel. Autobusová zastávka Slavonínská je vzdálená jen pár kroků od penzionu. Vlakové nádraží se nachází necelých 5 kilometrů severně odtud. Hosté přijíždějící do města autem jej mohou zdarma zaparkovat na parkovišti penzionu.

Restaurace a penzion U Klásků Okolí

Zajímají-li vás kulinářské speciality, neměla by vám uniknout návštěva tvarůžkové cukrárny v Denisově ulici. Pro přípravu všech delikates je používána pěna z olomouckých tvarůžků. V nabídce najdete jak sladké dezerty, tak tvarůžkový tatarák či pohár. Při návštěvě Olomouce nelze vynechat Svatý Kopeček a výletní poutní chrám Navštívení Panny Marie. Nedaleko odtud se nachází olomoucká zoologická zahrada, která návštěvníky láká i na akvárium se žraloky a dětský lanový park.

Restaurace a penzion U Klásků

Slavonínská 59, Olomouc
Zobrazit celou mapu